دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

Blog Article

مشتریان عزیز می توانند برای پاسخ به این گونه سوالات با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس گرفته و از مشاوران فنی آبیاران زمان دقیق ارسال محصول خود را جویا باشند

الکتروموتور سوگو الکتروموتور کاجیلی الکتروموتور pem الکتروموتور ایرسم سایر برندهای الکتروموتور

لطفا دیتاشیت کاملی از انواع ژنراتورهاتون برام ایمیل بفرمایید. ممنون.

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور با شماست یا خریدار باید فردی استخدام کند مدیر سایت

نمودار تخمین و میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور بر اساس اندازه ژنراتور و میزان توان ژنراتور در نظر گرفته می‌شود. محاسبات میزان سوخت ژنراتور گازوئیلی در طول کارکرد دستگاه به صورت برآوردی و تقریبی بوده و کاملا دقیق نیست.

استفاده از موتور برق کوچک برای مصارف محدود در کارگاه‌های برون شهری، کمپ های تفریحی و امور کشاورزی نیز رایج است. معمولا برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی از موتور برق سه فاز استفاده می شود.

تمام موتورهای احتراق داخلی گازهایی تولید می‌کنند. این گازها بعضاً سمی هستند و باید دور از خود موتور و افراد اطراف آن باشند. اگزوزها لوله‌هایی هستند که از مسیری عبور داده شده و به هوای خارج دیزل ژنراتور هدایت می‌شوند.

بخش‌های اصلی دیزل ژنراتور در شکل زیر نشان داده شده‌اند.

برای استفاده از این آپشن‎‌ها که با مجوز ساخت و کوپله دیزل ژنراتور همراه است، می‌توانید از خدمات مجموعه "آبیاران" استفاده کنید. شرکت‌های دارای فناوری کوپله ژنراتور را "پکیجر" نیز می‌نامند.

دیزل ژنراتور طول عمر بیشتری و دوام بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

این کار به افزایش طول عمر باتری کمک کرده و تضمین می‌کند که ژنراتور در صورت نیاز بدون مشکل راه‌اندازی خواهد شد. شارژر باتری ژنراتور اغلب به گونه‌ای طراحی می‌شود که به طور خودکار ولتاژ یا جریان شارژ را بر اساس وضعیت باتری تنظیم کند. شارژر باطری ژنراتور همچنین ممکن است شامل ویژگی‌های ایمنی مانند مانیتورینگ ولتاژ، حفاظت از اتصال کوتاه و حفاظت از قطبیت معکوس باشد تا به باتری و سیستم ژنراتور آسیب نرسد.

‫۱۴ دیدگاه ها ehsan_bageri گفت: ۱۴۰۱-۱۱-۱۰ در ۰۹:۱۶ سلام. وقت خیر یکی از بهترین مقالاتی بود که اخیرا در مورد دیزل ژنراتور چیست و تعریف اون خوندم.

ژنراتور در بین عموم مردم به تمام مولدهای برق ژنراتور گفته میشه. مثلا دیزل ژنراتور یا موتور برق

Report this page